سریال گودال قسمت 51

سریال گودال قسمت 51 دوبله فارسی
بخش سوم سریال گودال قسمت 15 زبان اصلی با زیرنویس چسبیده
اگه پاشا نباشه عمو هم نیست

عایشه از سلیم می خواهد که جایی را بگوید تا زودتر خودش را برساند چون حرف مهمی دارد که باید بگوید. انها در رستورانی قرار می گذارند و عایشه بعد از کلی مقدمه چینی می گوید: «من ازت طلاق میگیرم سلیم. » سلیم که حوصله حرفای او را ندارد فقط می گوید: «اگه غذاتو خوردی بریم! » عایشه می گوید: «تو منو نمیفهمی، درک نمیکنی. من یه زنم. میخوام حس کنم که دوسم دارن. » سلیم می گوید: «بابام اجازه نمیده. » عایشه جواب می دهد: «دیدی؟ تو هم نمیخوای. پس ما چرا داریم ادامه میدیم. » سلیم می گوید: «تو تنها دوست منی. و مهمتر از اون راه فرار منی. پس تا وقتی که من بمیرم جایی نمیتونی بری. »

ادریس عمو را به قهوه خانه صدا می زند و همان لحظه یاماچ پاشا را هم همراه خود می آورد. پاشا در گوشه ای جدا از همه می نشیند عمو که از همه جا بی خبر است از او می خواهد کنارش بشیند اما یاماچ از عمو هم می خواهد که تنهایشان بگذارد. ادریس این اجازه را نمی دهد.

برای ادامه کلیک کنید

همه چی برای تو » ,سلیم ,گوید ,هم ,عمو ,عایشه ,می گوید ,می خواهد ,سلیم می ,» سلیم ,سریال گودالمنبع

نکاتی برای طراحی تالار پذیرایی

دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری از عشق تو

قدردانی روحانی از علی لاریجانی در جلسه هیات دولت/ تاکید بر واگذاری هرچه سریع تر سهام عدالت به مردم

دانلود فیلم میلیونر میامی

"درمان" الکترونیک می‌شود

دانلود آهنگ جدید رضا شیری تموم دنیام

دانلود فیلم Scoob 2020

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه های ایکسل و اکسز فروش آنلاین قطعات بسترن webdesign پیکاسو هنر ادبی تور مشهد ارزان طاقت بیار هر چی بخوای رینگ لایت تو بهترین خرید رو از ما داشته باش